İnşaat sektöründe bir lider olarak bizim ve iş ortaklarımızın, dürüstlük, itibar gibi tüm yüksek etik standartları korumamız gerekir. Konrat, yasal düzenlemelerle uyumlu, tüm çalışanlarıyla beraber etik çevçeveler içerisinde hareket etmeyi taahhüt eder.

Inşaat sektöründe bir lider olarak Konrat’ın başarısı doğrudan, en önemli ilkesi kabul ettiği dürüstlüğüne bağlıdır. Dürüstlük ve güvenilirlik, şirketimiz için maddi değerlerden daha öncelikli bir değerdir. Müşterilerimizin ve endüstri ortaklarımızın Konrat’ı seçmeye devam etmesinin altında yatan temel neden dürüstlüğümüzdür.

Etik bir şirket olarak Konrat’ın saygınlığını sürdürme konusunda çalışanlarının rolü çok güçlüdür. Etik davranışları sebebiyle Konrat tüm çalışanlarıyla, yasal gerekliliklerin “ötesinde”, etik olarak yapılması gerekenlerin, ayrıntılı bir şekilde incelenmesini sağlar.

Konrat ile istihdam koşulları: Tüm çalışanların; Etik Politikası Konrat Kurallarına rızası, kişisel uyumun kabulü ve bu etik değerlere muhalefet olabilecek herhangi bir özelliğinin olmadığının onaylanması sonucunda, Konrat Ailesi’ne katılabilirler.

Bizim en öncelikli amacımız, müşterilerimize sorunsuz, tüm aşamalarda onlarla uyum içerisinde bir çalışma ortamı sağlamaktır.
Konrat için müşteri memnuniyeti en öncelikli konudur.

Biz savunduğumuz değerlerimizden taviz vermeden, müşterilerimiz ve endüstriyel ortaklarımızla el ele büyümemizi ve gelişmemizi devam ettirme konusunda kararlıyız. Dürüstlük, müşterilerimiz ve çalışanlarımızla kurduğumuz ilişkilerin mihenk taşıdır. Yaşadığımız toplumun aktif bir ortağı olma amacı ve sektörde önemli bir küresel varlığa dönüşme amacı ile gönülden, durmadan çalışıyoruz.

Konrat İnşaat Dostlar Projesi Bina 2