Dostlardan Bir Görünüm

Dostlardan Bir Görünüm

24 daire olarak planlanan dostlar konutlarının inşaat aşaması hızla tamamlanmaktadır. 17 nisan 2015 de ruhsat alınan projemizin betonarme işleri tamamlanmış olup, bu arada duvar ,tesisat ve sıva işleri de beraberinde yürütülmektedir. Betonarme inşaatı, hafriyat hariç 3 ay gibi kısa sürede tamamlanmıştır. Dairelerin kullanıcılara teslim tarihi 2015 aralık sonu olarak planlanmaktadır. Bölgede hızla tamamlanan projelerin önde geleni olup kalite ve güvenlikten de taviz verilmemektedir. Bu projede, zeminde 900 m2 nin ( arsanın) tamamı giriş ve ortak alan olarak kullanıma ayrılmıştır. İmalat aşamalarında kullanıcılara alternatifli malzemeler sunulmuş, tercihlere göre uygulama yapılmasına özen gösterilmiştir. Daire sahiplerinin emniyetli ve kendi zevklerine göre planladıkları alanlarda yaşamalarına fırsat verilmiştir. Kullanıcı memnuniyeti ve mutluluğu firmamızın önceliğidir. Hızlı ve titiz çalışmamız ve her kullanıcı tarafından ulaşılabilir olmamız, isteklere pozitif yaklaşımımız, hem daire satışı hem de kentsel dönüşüm çerçevesinde arsaların değerlendirilmesi konusunda, bölgede öncelikli firmalar arasına gelmemizi sağlamıştır. Firmamıza gösterilen ilgi ve değere karşılık vermek üzere çalışmalarımız aynı çizgide devam edecektir.

Bal Palas Sözleşmesi İmzalandı

Fahrettin kerim Gökay caddesi Kadıköy ün en önemli atardamarlarından biri…Hastaneye üniversite ye çevre yolu bağlantılarına yakın bir lokasyonda BALPALAS projemizi başlatmanın gururunu taşıyoruz. Tüm arsa sahipleri ile kentsel dönüşüm kapsamında noter sözleşmemiz imzalandı. Ruhsat projemizin aralık başında Kadıköy belediyesinde onaylanmasını öngörmekteyiz. Aralık sonu tüm bina boşaltılmış ve yıkımı tamamlanmış olacaktır. Yılbaşında inşaatına başlanacak olan Balpalas için 9 ay gibi bir tamamlanma süreci olacak eylül 2016 da dairelerin teslimi yapılacaktır. Bölgede kupon bir proje olacak BALPALAS da yer almanın gururunu yaşamak ve yaşatmak istiyoruz.

Konrat İnşaat Bal Palas

Bal Palas Projesi Yükseliyor!

Fahrettin kerim Gökay caddesi üzerinde, son derece özel bir lokasyonda bal apartmanı ile noter sözleşmemiz imzalanmış olup, ruhsat projesi ve yıkım ruhsatı çalışmalarına başlanmıştır. Planlanan tarih kasım /aralık 2015 de yıkım ruhsatını takiben inşaat ruhsatını alıp hafriyata başalmaktır. 2 bodrum kat olarak planlanan binada zemin ve 9 kat inşaa edilecek olup, 1 dükkan 18 daire yapılacaktır. Daireler 2 oda salon geniş kullanımlı,fonksiyonları doğru çözülmüş teknik donanımı yüksek olacaktır. Kadıköy de önemli bir ana arter olan caddenin üzerinde cephe uzun süre kullanıma uygun kendi kendine temizlenebilen, görselliği konumuna yakışır şekilde tasarlanmaktadır. Konrat inşaat kalitesi binanın her detayında hakim olacak 9 ay gibi kısa bir sürede inşaat tamamlanacaktır.