İNŞAAT
Konrat İnşaat ülkemizin inşaat sektöründe faaliyet gösteren genel müteahhitlik firmaları arasında olan Konrat İnşaat, özellikle prestijli yapıların ve projelerin müteahhidi olarak haklı bir üne ve ayrı bir yere sahiptir..

Düşük fiyata en iyi ürünü, en uygun ödeme koşullarıyla sunma felsefesiyle, her projede büyük resmi görebilen güçlü bir ekiple çalışıyoruz. Her zaman en uygun maliyeti hesaplayabilen, en doğru yapısal kararları alabilen, öngörüsü yüksek ekibimizle adım adım büyüyoruz.

Başından itibaren en iyi fiyata en yüksek kaliteyi temin etme felsefesiyle yola çıktık. Bunu gerçekleştirmenin yollarından biri de, müşterilerimizle geleneksel müşteri / mimar / müteahhit rollerinin ötesine geçmektir. Eğer tasarım hizmetleri, hak ve onayları veya proje yönetimi için doğru firmayı arıyorsanız, Konrat ile iletişime geçin. Bizi arayın ve size ne gerek bildirin ve size uygun şartlarımızla karşınızda olalım.

MİMARLIK
Tasarım sürecinde ihtiyaçların doğru algılanması, fiziksel konfor ve görsel zevkin birlikte kullanılması, bütünsel ve ekonomik çözümler üretilmesi, kaliteden ödün verilmeden yapılan işler ciddi başarıların altına imza atılmasını sağlar.

Tasarım süreci eskiz çalışmalarıyla başlayarak uygulama ve sistem detaylarını hazırlamakla tamamlanmaktadır. Proje gereken aşamalarda 3 boyutlu görsel sunumlarla desteklenmektedir.

MÜHENDİSLİK
Ulusal ve uluslararası teknik standart, yönetmelik ve şartnamelere uygun, ekonomik, uygulanabilir ve işletmelerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek betonarme ve çelik projelerinin yapımı, kontrolörlüğü ve danışmanlık hizmetlerini, hedeflenen süreler içerisinde tamamlamak ve müşteriye sunmaktayız.

İNŞAAT-TAAHHÜT HİZMETLERİ
Her türlü inşaat ve taahüt işlerinde, müşteri memnuniyeti odaklı anlayışımızla, müşterilerimizin kalite, fiyat ve porformans beklentilerine en iyi şekilde cevap vererek, sektördeki tüm yenilikleri takip ederek ihtiyaçlarınıza en uygun çözümler üretir.

UZMANLIK ALANLARIMIZ

  • Villa ve Konut Projeleri
  • Sanayi Tesisleri ve Yönetim Binaları
  • İş ve Alışveriş Merkezleri
  • Sosyal Tesisler
  • Yol, Köprü ve Altyapı Projeleri
  • Güçlendirme Projeleri
  • Gayrımenkul Danışmanlığı
Konrat İnşaat Dostlar Projesi Temel 1